Palacio del Mar: een unieke investeringskans aan zee
Op zoek naar een unieke investeringskans aan de Spaanse kust? Dan is dit hét moment om in actie te komen. Met trots...
De woning wordt verkocht inclusief inrichting. Het appartement is prachtig gelegen op de eerste etage van Gerlos Alpine Estate. Het uitzicht is magnifiek. De woning ligt op het zuiden en beschikt over een terras van 68 m2 inclusief tuinmeubilair. Het appartement is o.a. voorzien van houten vloeren met vloerverwarming. Het appartement beschikt over 4 slaapkamers met elk een tweepersoonsbed. In een van de slaapkamers is ook nog een stapelbed bij geplaatst waardoor er in totaal 10 personen kunnen slapen. Daarnaast heeft dit appartement 3 badkamers. Eén badkamer heeft een bad, douche en sauna. De andere badkamer heeft een bad, douche en toilet. En de derde heeft alleen een douche.
Verder beschikt het appartement over gratis Wifi, TV in de woonkamer en in de slaapkamers met Nederlandse zenders, eetgedeelte, een luxe design keuken, vaatwasser, magnetron, oven, kookplaat en koel/vriescombinatie, Senseo koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster. Bij de koop inbegrepen zitten drie parkeerplaatsen in de garage en een separate berging van 2 m2.
De ruime living is sfeervol ingericht en voorzien van houten vloeren met vloerverwarming. Grote raampartijen zorgen voor veel licht en een prachtig uitzicht op de omliggende bergen. De woonkamer biedt directe toegang tot het royale terras.
Het appartement beschikt over vier comfortabele slaapkamers, elk voorzien van een tweepersoonsbed. In één van de slaapkamers is een extra stapelbed geplaatst, waardoor er ruimte is voor in totaal tien personen. Alle kamers zijn modern afgewerkt en bieden voldoende opbergruimte.
De luxe design keuken is compleet uitgerust met onder andere een vaatwasser, magnetron, oven, kookplaat en koel/vriescombinatie. Daarnaast beschikt de keuken over een Senseo koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster. Ideaal voor het bereiden van maaltijden voor grotere gezelschappen.
Het appartement telt drie badkamers, compleet uitgerust voor optimaal comfort. Eén badkamer beschikt over een bad, douche en sauna, de tweede over een bad, douche en toilet en de derde badkamer is voorzien van een douche. Perfect voor grotere gezelschappen.
Het royale zonovergoten terras van 68 m² ligt volledig op het zuiden. Voorzien van tuinmeubilair en een vrij uitzicht over Gerlos, is dit een uitstekende plek om te ontspannen en de Alpen tot in detail te ervaren.
Gerlos ligt op een hoogte van 1.300 meter en is absoluut sneeuwzeker. Het ligt middenin de Zillertal Arena met in totaal zo’n 200 km skipistes. Door middel van de nieuwe gondel kunnen de wintersporters vanuit het centrum van Gerlos vertrekken naar de pistes. De Dorfbhan Gerlos is een grote aanwinst voor het Zillertal Arena en biedt diverse services aan.
De Isskogellift leidt de beginners naar de tal van de brede blauwe pistes. Gevorderden kunnen zich uitleven op de vele rode en zwarte pistes, eindeloze tochten ondernemen of uitdagende afdalingen maken in het nabijgelegen Könningsleiten. Sinds Gerlos deel uitmaakt van de immens grote Zillertal Arena kan er, zonder onderbreking, eindeloos geskied worden.
Met haar hoofdstraat vol verschillende accommodaties, vele cafeetjes, bars en gezellige restaurantjes, biedt Gerlos ook prima après-ski mogelijkheden. De Oostenrijkers hebben een reputatie als het gaat om gezelligheid. Als de schemering inzet, is het goed en gezellig toeven in de vele horecagelegenheden die Gerlos rijk is. Legendarisch zijn de “Cin-Cin” en “Little London”.
Verschillende wandelroutes slingeren door het prachtige alpenlandschap. De Krummbachalm (1.890 m) is bijvoorbeeld te voet te bestijgen. Andere routes leiden naar het dorpje Wald of naar de Lackenalm (1.405 m). Op de mountainbike valt er in Gerlos veel te ontdekken. Er zijn uitdagende slingletrails, mooie tours en tochen met de gids mogelijk. Tevens biedt Gerlos veel mogelijkheden voor het beoefenen van de klimsport. In het dorp staat een 12 meter hoge klimtoren, waarop de eerste meters van de sport geofend kunnen worden.
Als je vanuit Gerlos iets verder doorrijdt, richting Könningsleiten, dan kom je aan bij de Durlaßboden Stausee. Zomers warmt het water op tot een graad of 21 en kun je er niet alleen terecht voor verkoeling en ontspanning, maar ook voor sportiviteit. Op het meer kun je onder andere vissen, surfen, kanoën, varen, zeilen en waterfietsen. Ook kun je een 10 kilometer lange wandeling rondom het meer maken of gewoon genieten van het panoramische uitzicht op het terras bij Gasthof Finkau, de Bärschlagalm en de Seestüberl.
Heeft u vragen of wilt u meer informatie over onze projecten of investeringsmogelijkheden? Ons team staat voor u klaar om u persoonlijk te helpen en al uw vragen te beantwoorden.
Op zoek naar een unieke investeringskans aan de Spaanse kust? Dan is dit hét moment om in actie te komen. Met trots...
Paul de Römph terug in Business Class met Ca Limones – zondag 22 juni op RTL7! Na de succesvolle lancering in april...
Heb jij al plannen voor aanstaande zondag 6 oktober? Zorg dat je om 10:30 uur voor de televisie zit op RTL7 bij...